Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 1-slaapkamer Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll Tulum Pueblo bevindt zich binnen 20 minuten wandelen van Parque De Cenotes Yax-Muul en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt. De 360 m² grote villa biedt begeleide snorkeltochten en is geschikt voor maximaal 4 personen.
Gasten kunnen een bezoek brengen aan Cenotes Dos Ojos, op 3 km van dit vakantiehuis, of een kijkje nemen bij de Cenotes Sac Actun, op 3,1 km afstand.
Deze gesitueerde in Tulum Pueblo Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll biedt uitzicht over de tuin. Deze 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en badlakens worden ook aangeboden.
Gasten vinden koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei in een keuken. Deze villa heeft een zonneterras om op te ontspannen na een drukke dag, samen met een buitenzwembad.
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen53 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Bordspellen
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Gasten van Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll is $215. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Tulum Pueblo zijn de Cenotes Sac Actun en Parque De Cenotes Yax-Muul, die respectievelijk op 3 en 1 km van Casa Calu Cozy & Confortable Jungle House With Pooll liggen. Daarnaast is Cenotes Dos Ojos (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.